YT Steam - шаблон joomla Книги

День молоді з велопробігом

26 червня, з нагоди Дня молоді  та  Дня Конституції України, за підтримки Нововодолазької районної державної адміністрації, Нововодолазької районної ради, громадської організації «Шалений ровер», туристично – спортивного клубу «Мандрівник» Нововодолазької гімназії, спортивного клубу «Велотуризм»  с. Липкуватвіка, районного Будинку  культури, в центрі Нової Водолаги відбувся перший в історії району велодень, у якому взяли участь близько двохсот учасників. Мета даного заходу - привернути увагу нововодолажчан до популяризації здорового способу життя,  активного та змістовного дозвілля.

Цього святкового дня на площі Ювілейній зібрались не лише мешканці нашого району, а й гості з міст Харкова та Мерефи. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Нововодолазької районної державної адміністрації Євген Королюк та радник голови Нововодолазької районної ради Олексій Руднєв, які привітали  присутніх із Днем молоді та побажали учасникам велопробігу легкого старту, гарного настрою, яскравих позитивних емоцій та вдалого проходження маршруту.

Спортивні дійства розпочалися з флешмобу – формування «живого» велосипеду  учасниками акції. Для його фотозйомки було задіяно автовишку Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України. Після цього відбулась головна подія заходу - велопробіг за маршрутом площа Ювілейна - вулиця Донця Григорія – вулиця  Гагаріна – площа Ювілейна. Очолили колону велосипедистів заступник  голови Нововодолазької районної державної адміністрації Олег Кузьоменський та голова Нововодолазького районного суду Юрій Покальчук.

По завершенні велопробігу відбулася спортивно-конкурсна  програма за напрямками: фігурне водіння велосипеду, велотріал та ремонт велосипеду. За підсумками змагань переможцями стали: фігурне водіння велосипеду в категорії хлопців перемогу здобув Данило Головешко, другим став Олег Яритенко, третім – Костянтин Папазов; у категорії дівчат перемогла Карина Лиганенко, друге місце посіла Олександра Ляшенко, третє – Рената Чечоткіна; в  ремонті велосипеду  кращими стали – Данило Головешко та Олексій Юніков, другими – Олег та Влад Яритенки, третіми – Станіслав Орда та Олексій Юніков; у велотріалі, серед дівчат молодшої групи перемогла Валерія Греса, друге місце посіла Анастасія Приліпко, третє – Яна Романів, у старшій групі здобула перемогу Карина Лиганенко, другою стала Олександра Ляшенко, третьою – Олена Семенко, серед хлопців  молодшої групи: 1 міце – Владислав Фоменков, 2 – Віталій Павлов, 3 – Родіон Воронін, у старшій групі: 1 – Станіслав Орда, 2 – Віталій Ковтун, 3 – Дмитро Федоренко. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. У велотріалі мав місце і сімейний конкурс, в якому взяла участь 1 родина – Володимир, Олег та Наталія Яритенки, які також отримали нагороду. Та організатори не обмежилися нагородженням лише переможців спортивно-конкурсних програм. Було також відзначено найстаршого та наймолодшого учасників акції, наймолодшого з присутніх на велосипеді, учасника з іншої країни, оригінальність образу, співорганізаторів за фінансову та моральну підтримку. 

Під час заходу на площі Ювілейній та маршруті велопробігу чергували поліцейські, медпрацівники, громадське формування «Варта Водолажчини», волонтери.  Активну участь у проведенні свята взяли також працівники Нововодолазького РЦСССДМ. 

Зоя Герус

 

 

 

Багато фото тут