YT Steam - шаблон joomla

Шалені перегони

Після довгої та кропіткої підготовки разом з Мандрівником Нововодолазької гімназії 03 вересня  ми  провели  змагання на велосипедах «ШАЛЕНІ ПЕРЕГОНИ». Змагання пройшли в гарній, веселій  атмосфері.  Орієнтування на не знайомій місцевості додало свого колориту змаганням. Головним у цих змаганнях для отримання високих результатів було не вміння швидко долати дистанції, а знаходження усіх схованок і правильне відпрацювання контрольного листка.  Саме тому у деяких новачків результати були кращі за велосипедистів зі стажем. Особливого задоволення учасників принесла переправа через річку. Щоб дістатися до іншого  берега річки учасникам перегонів  було запропоновано  два варіанта, а саме: подолання за допомогою натягнутої мотузкової переправи, чи брутального переходу в брід. Обидва варіанта були видовищні. Виглядало дуже цікаво як дівчатка з молодшої категорії, задля кращого часу, долали переправу разом зі своїм ровером в брід.

По завершенню змагань кращі учасники були нагороджені медалями та грамотами. В загалом було розіграно 6 комплектів нагород, тому майже всі учасники отримали нагороди.

Щодо подальших планів організаторами вже розглядається проведення нічних “ШАЛЕНИХ ПЕРЕГОНІВ”. Далі буде...

Висловлюємо слова вдячності хлопцям та дівчатам з ГО "Наступне Покоління" за моральну підтримку, а також фото та відео фіксацію змагань.