YT Steam - шаблон joomla

Підсумки перегонів

Минулої суботи (20.10.2018) відбулися вело змагання з елементами орієнтування «Шалені перегони-2018». Цьогорічний захід вийшов як завжди цікавим та веселим. Для позитивних емоцій та чудового настрою було все: суперова погода, цікава дистанція, дружня атмосфера. Найбільше емоцій у учасників викликала водна перешкода.
По завершенню перегонів всі учасники поновили свій «енергетичний запас» смачною польовою кашею. Кращих учасників (а це майже всіх учасників ;) за високі результати було відзначено грамотами, медалями та солодкими призами.
Ще на одному епізоді змагань слід зупинитися. Під час перегонів було виявлено займання лісу. З метою попередження виникнення масштабної пожежі учасники змагань приступили до локалізації та ліквідації осередку займання своїми силами. Ці дії зупинили подальше поширення вогню, а пожежний розрахунок, що приїхав за викликом, остаточно ліквідував місце займання. Працівники лісництва подякували учасникам перегонів за оперативні та правильні дії. А тепер хочу подякувати всім хто приймав участь у підготовці та проведенні заходу: Сергій Тиндик, Олексій Краснокутський, Костянтин Лиганенко (Kostiantyn Liganenko), A-Trophy - наградная продукция, Ігор Мельничук, Игорь Матвеев, Alex Ovcharenko , Дмитру Плешачьову Контрольные браслеты / Ukraine /, Миколі Орді, голові Ватутінської сільської ради (Наталія Козакова). До наступних перегонів.
 
Посилання на фото: https://photos.app.goo.gl/WizbzRKuoVU8D82Y7