YT Steam - шаблон joomla

Фотоконкурс "Я і Велік 2019"

Положення про конкурс фотографії «Я і Велік»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1. Організатором конкурсу фотографії «Я і велік» (далі «Конкурс») є Нововодолазька районна державна адміністрація, громадська організація «Шалений ровер» та громадська організація «Наступне Покоління 21» (далі «Організатор»).

1.2. Конкурс проводиться з метою популяризації здорового способу життя, велотуризму та велоспорту, також розвитку велосипедного руху.

1.3. Всі світлини мають бути пройняті ідеями велосипедного руху.

1.4. До участі у конкурсі не допускаються фотографії, на яких зображені прапори, гасла, знаки, символіка політичних партій, тощо, а також спиртні,  тютюнові вироби та написи нецензурною лексикою. 

1.5. Право взяти участь у Конкурсі мають всі бажаючі.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Прийом фотографій на Конкурс триває з 22 по 26 червня 2019 року.

2.2. Фотографії приймаються за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

2.3. Конкурс проводиться окремо у номінаціях:

«Я і Велік»;

- «Оригінальне фото»;

- «Дитяче фото» (на фото діти до 10 років);

- «Сімейне фото»;

- «Групове фото»;

- «Селфі-креатив фото»;

- «Фото глядацьких симпатій».

2.4. Сюжети світлин мають будуватися навколо наступних тем: активне та спортивне дозвілля з обов’язковим елементом фотографії – велосипедом. 

3.  ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ

3.1. Своєю участю у конкурсі виконавці приймають умови цього положення та рішення Організатора.

3.2. Всі фотографії, які подаються на Конкурс, мають бути зробленими протягом 2019 року, оригінальними і вільними від прав третьої сторони. Організатор Конкурсу не несе ніяких зобов’язань щодо будь-яких прав третьої сторони. Організатор має право на висвітлення конкурсних фотографій на своїх інформаційних ресурсах протягом періоду проведення конкурсу.    

3.3. Всі фотографії, що надсилаються на Конкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

- Цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше ніж 1024*764 пікселів, розміром не більше розмір 5 МB.

- Колаж та комп'ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

3.4. Заявки на участь у Конкурсі необхідно надіслати на адресу Організатора  з 00:00 22 червня  по 23:59 26 червня 2019 року (однією особою може бути представлено не більше 1 фотографії у кожній номінації). Заявки повинні включати:

3.4.1. Прізвище, ім’я, по-батькові

3.4.2. Назву фотографії(й)

3.4.3. Номінація

3.4.4. Контактний телефон

3.4.5. фотографію(ї) у цифровому вигляді.

4. ПОРЯДОК ОБРАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

4.1. Переможців Конкурсу в усіх перелічених номінаціях (крім номінації «Фото глядацьких симпатій») 29 червня 2019 року під час проведення «Велодня»  визначає журі, до складу якого входять: представник  Нововодолазької районної державної адміністрації, представник громадської організації «Шалений ровер», представник громадської організації «Наступне покоління 21»  та представники ЗМІ 29 червня 2019 року під час проведення «Велодня»  на площі Ювілейна, смт Нова Водолага.

4.2. За рішенням журі можливі додаткові номінації.

4.3. Рішення журі остаточне, перегляду та оскарженню не підлягає.

4.4. Переможців Конкурсу у номінації «Фото глядацьких симпатій» визначають зареєстровані учасники «Велодня» шляхом особистого голоування (зареєстрований учасник може проголусувати тільки за одну фотографію).

5. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1. Результати Конкурсу Організатор оголосить 29 червня 2019 року під час проведення «Велодня»  на площі Ювілейна, смт Нова Водолага, а також будуть розміщені сайті громадської організації «Шалений ровер» (www.crazyrover.org.ua), сайті громадської організації «Наступне покоління 21» (www.vodolaga.info), а також на офіційній сторінці Нововодолазької районної державної адміністрації (facebook). 

5.2. Переможці Конкурсу нагороджуються цінними подарунками та пам'ятними дипломами. 

 

Всі конкурсні фото зібрані тут