YT Steam - шаблон joomla

Підсумки перегонів

4-ті ШАЛЕНІ ПЕРЕГОНИ 

26 жовтня (субота) відбулись чергові "Шалені перегони", захід для любителей велосипедного руху, який організовано Т/С КЛУБ «МАНДРІВНИК» (Сергій Тиндик), ГО "ШАЛЕНИЙ РОВЕР" (Evgen Grigorenko), ГО «НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ 21» (Костянтин Лиганенко (Kostiantyn Liganenko)).

"Шалені Перегони" - проводяться з метою організації дозвілля населення, пропаганди здорового способу життя та заняття спортом для раціонального використання вільного часу, залучення молоді до активного заняття велоспортом і орієнтуванням на місцевості, а також зміцнення дружніх зв'язків велосипедистів і орієнтувальників. В цих змаганнях взяли участь і джури куреня імені Івана Сірка та гуртківці т/с клубу «Мандрівник. Родзинкою змагань стала участь у них одного із найвідоміших випускників нашого клубу Anton Bukley, члена збірної України з велоспорту (маунтинбайк), який не декілька днів заїхав додому і з радістю долучився до нас. Антон діючий спортсмен і бере активну участь як у Чемпіонатах України, так і в міжнародних змаганнях і є багаторазовим переможцем та призером кубків та Чемпіонатів України з маунтинбайку, велокросу, шосе; учасником та призером міжнародних змагань за кордоном.
Також до нас завітали друзі з Первомайського молодіжного хабу "Комора" ХАБ "КОМОРА" та показали гарний результат на змаганнях.

Всі наші учасники здобули грамоти, медалі, чудовий настрій та позитивні емоції. На дистанції довжиною близько 10 кілометрів учасники з допомогою мапи шукали контрольні точки. Для перемоги необхідно було не тільки проїхати всю дистанцію найшвидше, а й знайти всі контрольні точки. Найбільше емоцій у учасників викликала водна перешкода. По завершенню перегонів всі учасники поновили свій «енергетичний запас» смачною польовою кашею та взяли участь у майстер-класах від працівників навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України с. Ватутіне. Кращих учасників за високі результати було відзначено грамотами, медалями та солодкими призами.

Дякуємо всім організаторам змагань, окремо подяка Олексій Краснокутський за гарні фото та підтримку, Ольга Тележенко за смаколики та Лісничому Рокитянського лісництва, Рамазанову Олександру за саджанці дубів.