YT Steam - шаблон joomla

Конкурс малюнків

Ми не можемо обійти стороною наше наступне покоління, наших активних, непосидючих та курйозних дітлахів: наших вихованців, молодших братів та сестричок, онуків, похресників. Вони – невід’ємна складова майбутнього не лише родини, а й суспільства.

Тому, інформаційний портал Водолага інфо разом з ГО «Наступне Покоління 21», «Шалений Ровер» оголошує конкурс!

Умови конкурсу:

До участі у конкурсі малюнку запрошуються діти від 6 до 12 років.

На Конкурс приймаються дитячі творчі роботи, виконані довільною графічною або живописною технікою.

На зворотній стороні до кожної конкурсної роботи додається етикетка (10 см×6 см), яка містить: назву роботи, прізвище, ім’я, вік автора та контактний номер телефону;

Конкурсні роботи необхідно надіслати не пізніше 20 березня 2020 року на поштову адресу громадської організації «Наступне Покоління 21» з поміткою «НА КОНКУРС» або на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Поштова адреса ГО «НП 21»: 63202, Харківська область, Нововодолазький район, смт. Нова Водолага, вул. Донця Григорія, буд. 1.

Конкурсні роботи виконуються на загальну тематику «Майбутнє громади очима дітей».

В результаті буде визначено 3 найкращі роботи за думкою користувачів (онлайн голосування на сайті vodolaga.info та у соціальних мережах) та 3 найкращі роботи за думкою журі (представники громадських організацій).

Голосування буде проведено з 25 березня по 8 квітня 2020 року.

На переможців чекають подарунки, а на фіналістів – родинна фотосесія у професійній студії.