YT Steam - шаблон joomla

Першоквітневий фотоконкурс "NEW VODOLAGA CITY"

Положення про першоквітневий фотоконкурс «NEW VODOLAGA CITY»

 
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1. Організатором першоквітневого фотоконкурсу (далі «Конкурс») є громадська організація «Шалений ровер» у взаємодії з однодумцями (далі «Організатор»).

1.2. Конкурс проводиться з метою генерації та збереження позитивних емоцій.

1.3. До участі у конкурсі приймаються фотографії конкурсантів на фоні яких присутнє зображення інформаційно-вказівного дорожнього знаку 5.45 "Початок населеного пункту" NEW VODOLAGA CITY або 5.46 "Кінець населеного пункту" NEW VODOLAGA CITY.

1.4. До участі у конкурсі не допускаються фотографії, на яких зображені прапори, гасла, знаки, символіка політичних партій, тощо, а також спиртні, тютюнові вироби та написи нецензурною лексикою.

1.5. Право взяти участь у Конкурсі мають всі бажаючі.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Прийом фотографій на Конкурс триває з 00:00 01.04.2021 по 24:00 02.04.2021 року.

2.2. Фотографії приймаються за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

2.3. Конкурс проводиться окремо у номінаціях:

- «Оригінальне фото»;

- «Дитяче фото» (на фото діти до 10 років);

- «Групове фото»;

- «Селфі фото»;

- «Глядацьких симпатій».

2.4. Сюжети світлин мають будуватися навколо наступних тем: активне, веселе та спортивне дозвілля з обов’язковим елементом фотографії – зображенням інформаційно-вказівного дорожнього знаку 5.45 "Початок населеного пункту" NEW VODOLAGA CITY або 5.46 "Кінець населеного пункту" NEW VODOLAGA CITY. 

3. ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ

3.1. Своєю участю у конкурсі виконавці приймають умови цього положення та рішення Організатора.

3.2. Всі фотографії, які подаються на Конкурс, мають бути зробленими протягом 01.04.2021 року, оригінальними і вільними від прав третьої сторони. Організатор Конкурсу не несе ніяких зобов’язань щодо будь-яких прав третьої сторони. Організатор має право на висвітлення конкурсних фотографій на своїх інформаційних ресурсах протягом періоду проведення конкурсу.

3.3. Всі фотографії, що надсилаються на Конкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

- Цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше ніж 1024*764 пікселів, розміром не більше 5 МB.

- Колаж та комп'ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

3.4. Заявки на участь у Конкурсі необхідно надіслати на адресу Організатора  з 00:00 01.04.2021 по 24:00 02.04.2021 року (однією особою може бути представлено не більше 1 фотографії у кожній номінації). Заявки повинні включати:

3.4.1. Прізвище, ім’я, (за наявності по-батькові)

3.4.2. Назву фотографії (й)

3.4.3. Номінація в якій буде приставлене кожне фото

3.4.4. Контактний телефон

3.4.5. Фотографію(ї) у цифровому вигляді.

4. ПОРЯДОК ОБРАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

4.1. Подані на конкурс фотографії, що відповідають оголошеним вимогам (п.3.3) розміщуються організатором на instagram сторінці Шаленого ровера (https://www.instagram.com/crazyrover.org.ua) з наступними хештегами: 

- #NEW_VODOLAGA_CITY

Переможців Конкурсу в усіх перелічених номінаціях (крім номінації «Фото глядацьких симпатій») журі визначає голосуванням.

Переможців Конкурсу у номінації «Фото глядацьких симпатій» визначається за найбільшою кількістю набраних лайків.

4.2. За рішенням журі можливі додаткові номінації.

4.3. Рішення журі остаточне, перегляду та оскарженню не підлягає.

5. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1. Результати Конкурсу Організатор оголосить 03 квітня 2021 року та розмістить на сайті та на сторінках соціальних мереж громадської організації «Шалений ровер» (www.crazyrover.org.ua).

5.2. Переможці Конкурсу нагороджуються цінними подарунками, що люб'язно надані депутатом Харківської обласної ради Ротач С.О. 

 

ВАЖЛИВО!!! "першоквітневий дорожній знак" знаходиться по вулиці Харківській