YT Steam - шаблон joomla

ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Виїжджаючи з прилеглих територій, велосипедист повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються по проїзній частині.

Це стосується і водіїв авто.

Якщо виїзд з прилеглої території переходить пішохід, то він має першочергове право руху.

Автомобіль має «мертву зону» оглядовості. Велосипедисту небезпечно знаходитися в її межах, тому її слід уникати.

Рух на червоне світло заборонений!

На зебрі пішоходи мають перевагу, тому їх слід завжди пропускати.

Потрібно дати змогу завершити перехід пішоходу, навіть якщо у вас загорілося зелене світло світлофора.

Велосипедисту заборонено переїжджати пішохідний перехід! Слід спішитися і перейти перехід як пішохід.

Поворот ліворуч на дорозі, яка має дві або більше смуг в одному напрямку, заборонений. Перед поворотом можна спішитися і перейти його, як пішохід, а після переходу продовжити рух на велосипеді. Також не заборонено виконувати поворот ліворуч у два прийоми: проїхати перехрестя прямо з потоком автомобілів, розвернутися ліворуч перед перехрестям, почекати зеленого світла і рушити прямо разом з потоком.

Велосипедистам заборонено рухатися по двоє і більше в ряд. Слід їхати один за одним. Колона велосипедистів, що рухається по проїзній частині, має бути розділена на групи до 10 велосипедистів з відстанню 80–100 м між групами.

Об’їзд припаркованого автомобіля слід робити завчасно і з дотриманням безпечного інтервалу. Рекомендується інтервал не менше 1,5 м. Такий інтервал захистить вас від дверей автомобіля, якщо їх раптово відкриють. Про об’їзд припаркованого автомобіля слід попередити водіїв подаванням сигналу про перелаштування (витягнута ліворуч рука).

 

Якщо ви не встигли завчасно перелаштуватися для об’їзду або потік автомобілів дуже швидкий і насичений, вам слід зупинитися і дочекатися безпечного моменту для об’їзду.

Будьте дуже уважними при об’їзді автобуса на зупинці, завчасно перелаштуйтеся для його об’їзду. Не забувайте подавати попереджувальний сигнал при перелаштуванни, це попередить учасників, що їдуть за вами, про ваш об’їзд.

Якщо автобус зупиняється перед вами, а ви не встигли вчасно перелаштуватися для його об’їзду, варто зачекати і поїхати услід за автобусом. Намагатися об’їхати автобус у швидкісному потоці автомобілів, і у ситуації, коли автобус будь-якої хвилини може продовжити рух, небезпечно.

Якщо зупинка має заїзну «кишеню», то автобус, який включив попереджувальний сигнал повороту, має перевагу при виїзді з зупинки. Його слід пропусти.

Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу у межах перехрестя (у межах заокруглень проїзної частини кожної з доріг), велосипедист має пріоритет у русі. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза межами перехрестя (за межами заокруглень проїзної частини кожної з доріг), велосипедист повинен дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі. Якщо автомобілів рухається багато, ви можете спішитися і перейти дорогу по пішохідному переходу, як пішохід (у вас буде перевага).

Велосипедисту заборонено рухатися по дорозі, якщо поруч є велосипедна доріжка.

Рух велосипедом по автомагістралі і дорозі для автомобілів заборонено.